13 груд. 2023

Разом преможемо

Спасибі за спокійні ночі, мирні ранки і шкільні дзвінки! ВІРИМО, МОЛИМОСЬ, ДОПОМАГАЄМО!
7 груд. 2023

Фахівці ДСНС завітали до щколи

7 грудня до дошкільного підрозділу та гімназії завітали фахівці ДСНС. Для дітей були проведені профілактичні заняття. Рятувальники звернули увагу на дотримання правил пожежної безпеки в побуті та в навчальному закладі, а також ще раз нагадали про порядок дій у разі виявлення небезпечних предметів.
6 груд. 2023

Подарунки від Миколая

Сьогодні святий Миколай передав подарунки для першокласників.
21 лист. 2023

День Гідності і Свободи

В межах відзначення Дня Гідності і свободи третьокласники виконали колективну проєктну роботу "Дерево відродження"
14 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху з учнями початкових класів проведено вікторину-тренінг "Повторюємо правила пішоходів", також молодші школярі презентували малюнки на відповідну тематику.
20 жовт. 2023

Свято осені

Напередодні канікул учні початкових класів провели квест "У пошуках осені"
10 жовт. 2023

Відпрацювання планів евакуації

У Вікторійській гімназії та дошкільному підрозділі "Веселка" було проведено практичне відпрацювання планів евакуації учнів та вихованців дошкільного підрозділу
5 жовт. 2023

Зустріч із захисниками

Сьогодні, 5 жовтня, наші захисники завітали в гості до діток дошкільного підрозділу Вікторійської гімназії "Веселка"
29 вер. 2023

День захисників і захисниць України

Напередодні Дня захисників і захисниць України (1 жовтня) найщиріші вітання нашим захисникам!
25 вер. 2023

Наші призери

Вітаємо призерів і учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"!